BAJONETT, för gendarm, Kongo.

BAJONETT, för gendarm, Kongo.
949566. BAJONETT, för gendarm, Kongo.

Total längd inklusive balja 38 cm. Stämplad 7325.
Balja med påskrift Kaminaville.

Ytslitage på balja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage på balja.

Antal besök: 1 247