BROSCHER, 2-stycken, silver, 1900-tal.

949549. BROSCHER, 2-stycken, silver, 1900-tal.

Geting.Greifen kunst. Längd 2,5 cm. Bredd 3,5 cm.
Bladverk. Längd 3 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladverk. Längd 3 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 344