SKRIVBORDSSTOL, 1900/2000-tal.

94930. SKRIVBORDSSTOL, 1900/2000-tal.

Klädd i skinn.

Smärre och ställvis slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i skinn.

Smärre och ställvis slitage.

Antal besök: 849