ANDREA DEL VERROCCHIO. efter, "David", brons, 1900-tal.

949168. ANDREA DEL VERROCCHIO. efter, "David", brons, 1900-tal.

Höjd 34 cm exk sockel.

Mindre nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm exk sockel.

Mindre nagg på sockel.

Antal besök: 1 643