HÖGANÄSKRUKOR, 2 st 1900-tal.

HÖGANÄSKRUKOR, 2 st 1900-tal.
94894. HÖGANÄSKRUKOR, 2 st 1900-tal.

20-liters rakstämplat, med drejarsign. NB, samt vanligt 5-liters.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 241