BYRÅ 1960-tal.

94891. BYRÅ 1960-tal.

Teak 4-lådig. Längd 82, bredd 41, höjd 85 cm.

Bruksslitage, tejprester på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!
94891. BYRÅ 1960-tal.

Antal besök: 494