PARTI KONST, (3), bla Karl Örbo.

94889. PARTI KONST, (3), bla Karl Örbo.

KARL ÖRBO. Blyertsteckning. Signerad och daterad 36. 30x22,5 cm.
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. Signerad. 38x54 cm.
SIGURD MÖLLER. Litografi. Signerad och numrerad 17/260. 53x47 cm.

Smärre slitage, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 065