KARL ÖRBO. Blyertsteckning. Signerad och daterad 36. 30x22,5 cm.
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå. Signerad. 38x54 cm.
SIGURD MÖLLER. Litografi. Signerad och numrerad 17/260. 53x47 cm.
Smärre slitage, ej examinerade ur ram.