BRUDKISTA / BORD, skuren dekor, 1940-50-tal.

94868. BRUDKISTA / BORD, skuren dekor, 1940-50-tal.

Betsad björk, längd 105, bredd 52, höjd 49 cm.

1 st ben lagat, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st ben lagat, bruksslitage.

Antal besök: 3 994