LARS GUNNAR FLINK. Olja på duk.

948561. LARS GUNNAR FLINK. Olja på duk.

Vårvinter vid Landsbro. Signerad. 36x27 cm. A tergo betitlad samt daterad 1980.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 236