BORDSLAMPA, Kina , troligtvis tidigt 1900-tal.

94836. BORDSLAMPA, Kina , troligtvis tidigt 1900-tal.

Blå/vit dekor med blomster och drakar. Total höjd med lampställning 50 cm.

Bruksslitage, borrad för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, borrad för el.

Antal besök: 677