BIL, VW Golf Var 1,6, 2003 M1.

947826. BIL, VW Golf Var 1,6, 2003 M1.

Nyservad, kamrem bytt samt nybesiktad utan anmärkning.
Framvagnsinställning utförd 2017 Stötdämpare bytta, Nya vinter dubbade sitter på, sommardäck på fälg medföljer
Nytankad.
Mätarställning: 235932
Registreringsnummer: UGY765
Dragkrok, motorvärmare.
OBS! Köpprovision 12,5 %.

Bruksslitage, bucklor, rost vid insteg, märken samt förbättningar. Säljes i befintligt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nytankad.
Mätarställning: 235932
Registreringsnummer: UGY765
Dragkrok, motorvärmare.
OBS! Köpprovision 12,5 %.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 812