947826. BIL, VW Golf Var 1,6, 2003 M1.
Nyservad, kamrem bytt samt nybesiktad utan anmärkning.
Framvagnsinställning utförd 2017 Stötdämpare bytta, Nya vinter dubbade sitter på, sommardäck på fälg medföljer
Nytankad.
Mätarställning: 235932
Registreringsnummer: UGY765
Dragkrok, motorvärmare.
OBS! Köpprovision 12,5 %.
Bruksslitage, bucklor, rost vid insteg, märken samt förbättningar. Säljes i befintligt skick.