12 förrättstallrikar, 3 äggkoppar, 4 uppläggningsfat, 9 tallrikar, 10 djupa tallrikar, 12 assietter, 7 uppläggningsfat, 8 kaffekoppar med fat, 4 udda fat, 9 tekoppar med fat, 5 koppar utan fat, såskanna, sockerskål, gräddkanna, tekanna, bricka samt kanna.
Bruksslitage, enstaka nagg.
Bruksslitage, enstaka nagg.