KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Upsala Ekeby, Rörstrand, Törngrens.

94758. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Upsala Ekeby, Rörstrand, Törngrens.

Ytterfoder, vaser, kaffekanna med mera.
Höjd 3 - 28 cm.

Bruksslitage, smärre nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 28 cm.

Antal besök: 732