BORD med låda, rokokostil, tidigt 1900-tal.

94750. BORD med låda, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Vitmålat. Låda i sargen. Längd 64, bredd 45, höjd 78 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 648