MÖBELPARTI, 3 delar, 1900-tal.

94697. MÖBELPARTI, 3 delar, 1900-tal.

Karmstol, rokokostil.
Pelarbord med rund skiva, rokokostil. Diameter 40, höjd 58 cm.
Pelarbord med närmast oval skiva, rokokostil. Längd 70 cm.

Bruksslitage, repor. klädseln med skador på armlänen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol, rokokostil.

Antal besök: 593