SKÅL PÅ FOT, majolika. Gustavsberg 1800-talets slut.

94692. SKÅL PÅ FOT, majolika. Gustavsberg 1800-talets slut.

Dekor av putti, fruktgirlander, medaljonger och maskaroner. Höjd 37 cm.

Lagningar, glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 128