FIGURIN, föreställande Venus de Milo.

946670. FIGURIN, föreställande Venus de Milo.

Träskuren, höjd 25,5 cm. Signerad med Y. undertill.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 423