HEIDI GRIMBÄCK. OLJA på duk,"Delfin" signerad,samtida.

946331. HEIDI GRIMBÄCK. OLJA på duk,"Delfin" signerad,samtida.

höjd 38 cm, bredd 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 38 cm, bredd 46 cm.

Antal besök: 237