SERVISDELAR, 12 delar, bl.a. "AROM" "GRANADA", Rörstrand., Arabia.

94613. SERVISDELAR, 12 delar, bl.a. "AROM" "GRANADA", Rörstrand., Arabia.

Höjd 9 - 14 cm.

Bruksslitage, en burk med nagg. En burk saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 14 cm.

Antal besök: 2 058