DIVERSE, 1900-talets andra hälft, bl.a. Murano, Ystad metall.

94601. DIVERSE, 1900-talets andra hälft, bl.a. Murano, Ystad metall.

Spegel, höjd 43 cm.
Lampfot, ljusstackar med mera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd 43 cm.

Slitage.

Antal besök: 709