VAS, keramik, Lisa Larson Gustavsberg.

94586. VAS, keramik, Lisa Larson Gustavsberg.

Höjd ca 36,5 cm.

Smärre slitage, märken, nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36,5 cm.

Antal besök: 1 445