RÖLLAKANMATTA, galleri, Vävaren i Båstad, 400 x 87 cm.

94571. RÖLLAKANMATTA, galleri, Vävaren i Båstad, 400 x 87 cm.

signerad VB.

slitage på fransarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad VB.

slitage på fransarna.

Antal besök: 2 538