TOMAR, 2 st, keramik, 1900-tal.

945687. TOMAR, 2 st, keramik, 1900-tal.

Höjd 24,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 418