SVENOLOV EHRÉN. Färglitografi.

945457. SVENOLOV EHRÉN. Färglitografi.

Stockholmsutsikt. Signerad samt numrerad 262/360 ex. Daterad -76. 40x54 cm.

Marginaler med fläckar.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marginaler med fläckar.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 845