TOMTAR samt DALAHÄSTAR, 13 delar, 1900-tal.

94541. TOMTAR samt DALAHÄSTAR, 13 delar, 1900-tal.

Höjd 4 - 19 cm.

Bruksslitage, repor. En tomte saknar sin penna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 19 cm.

Antal besök: 1 022