Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
HENRIK KROGH. färglitografi, " Fårö " signerad, H Krogh, numrerad 7/20.
94523. HENRIK KROGH. färglitografi, " Fårö " signerad, H Krogh, numrerad 7/20.
97 x 67 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
97 x 67 cm.
Auktionsverket Engelholm
3 161