NYCKELHARPA, kromatisk, 1900-tal.

945009. NYCKELHARPA, kromatisk, 1900-tal.

Längd 89,5 cm.

Saknar stråke, märken samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 504