SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.
944898. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Okänd designer, längd 110 cm, bredd 75 cm, höjd 56 cm.

Ytfläckar, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytfläckar, repor och slitage.

Antal besök: 371