SIDEBOARD, jakaranda, Danmark, 1950/1960-tal.

944738. SIDEBOARD, jakaranda, Danmark, 1950/1960-tal.

Längd 240, bredd 48, höjd 80 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Fläckar, smärre fanerskador samt repa på toppskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 679