WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

944657. WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

Möte. Signerad samt numrerad 157/310 ex. 53x39 cm.

Mindre ytslitage.

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 441