BYRÅ, AB Förenade Möbelfabrikerna, Linköping, 1960-tal.

944618. BYRÅ, AB Förenade Möbelfabrikerna, Linköping, 1960-tal.

Mahogny, mässingsbeslag. Längd ca. 80, bredd 44, höjd 112 cm. Alla lådor är upplåsta.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 489