BORDSLAMPA, "Bumling" Anders Pehrson, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.
944109. BORDSLAMPA, "Bumling" Anders Pehrson, Atelje Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Höjd 63 cm.
Ytslitage och märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 63 cm.
Ytslitage och märken.
976