SKRIVBORD, teak, 1960-tal.

SKRIVBORD, teak, 1960-tal.
94408. SKRIVBORD, teak, 1960-tal.

Möjligen danskt. Längd 120, bredd 65, höjd 75 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 591