FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, gustaviansk stil, 1900-tal.

944012. FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Fåtölj bredd 88 cm, rygghöjd 107 cm
Fotpall, längd 60 cm, bredd 35 cm, höjd 50 cm.

Ytslitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage och märken.

Antal besök: 383