ANDERS ERICSON, VAS, silver, signerad och stämplad.

943802. ANDERS ERICSON, VAS, silver, signerad och stämplad.

Kristianstad 1975, höjd 6,5 cm, vikt 93 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 706