Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GUDRUN HOLM. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad 1961.
943277. GUDRUN HOLM. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad 1961.
ca 24x35 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 24x35 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
199