IKON samt TAVLA, 18/1900-tal.

943258. IKON samt TAVLA, 18/1900-tal.

Ikon ca 21x16 cm
Målning på plåt, ca 16x19,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ikon med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ikon ca 21x16 cm

Antal besök: 601