ARMAND GUSTAVE GÉRARD JAMAR (BELGIAN 1870-1946). L 'APOCALYPSE.

943045. ARMAND GUSTAVE GÉRARD JAMAR (BELGIAN 1870-1946). L 'APOCALYPSE.

Olja på duk. Signerad och daterad 11 Auot 1941. 55 x 75,5 cm. Oramad.

Oramad. Smärre buktning på duk. Tryckmärken från spännram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dreweatts Online
Antal besök: 2 456