VÄGGUR,pendyl,1900-talets mitt.

942778. VÄGGUR,pendyl,1900-talets mitt.

höjd 37 cm.

ej funktionstestad, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 37 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 346