BOKSKÅP, ett par, Firma Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft.

94239. BOKSKÅP, ett par, Firma Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Glasade luckor med bakomliggande hyllplan. Beslag i mässing. Ett skåp etikettmärkt. Längd 80, bredd 35, höjd 86 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 1 010