MARIKA LANG. Färglitografier, 2 st, varav 1 st signerad och numrerad 216/250.

94224. MARIKA LANG. Färglitografier, 2 st, varav 1 st signerad och numrerad 216/250.

motiv med Frölunda Indians anknytning, 39 x 56 cm.

oramade, 1 st osignerad och icke numrerad.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 1 327