Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KRISTINA SUNDQUIST. "Tussilago", olja på duk, signerad.
942230. KRISTINA SUNDQUIST. "Tussilago", olja på duk, signerad.
46 x 38 cm.
oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 38 cm.
oramad.
Göteborgs Auktionsverk
817