ANDERS ÖSTERLIN. Komposition, litografi, signerad och numrerad 42/56.

942219. ANDERS ÖSTERLIN. Komposition, litografi, signerad och numrerad 42/56.

Bildyta 22 x 31 cm.

ej examinerad ur ram.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 22 x 31 cm.

ej examinerad ur ram.

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besök: 423