Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BO MAGNUSSON. Trädgård, akvarell, signerad.
942215. BO MAGNUSSON. Trädgård, akvarell, signerad.
27 x 35 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 35 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
424