ELGITARR, Smooth Joint, ZZ Custom Blood, Aria Pro 2.

942109. ELGITARR, Smooth Joint, ZZ Custom Blood, Aria Pro 2.

Hardcase.
Serienummer 4121602.

Slitage, fläckar, skador, smuts förekommer.
Case med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hardcase.
Serienummer 4121602.

Case med skador.

Antal besök: 5 949