SKRIVBORD, Svend & Madsen, Danmark, 1960-tal.

94204. SKRIVBORD, Svend & Madsen, Danmark, 1960-tal.

Jakaranda. Rak form. 6 lådor. Längd 175 cm, bredd 78 cm, höjd 72 cm.

Slitage samt blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt blekt.

Antal besök: 1 720