HALVAKUSTISK GITARR samt SÄNDARE, Levin, Fender.

941869. HALVAKUSTISK GITARR samt SÄNDARE, Levin, Fender.

Levin w20cebk med hardcase.
Fender sr 2020 samt pt 2020.

Bruksslitage.
Skador på gitarr förekommer.
Sändare ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Levin w20cebk med hardcase.
Fender sr 2020 samt pt 2020.

Bruksslitage.
Skador på gitarr förekommer.
Sändare ej testad.

Antal besök: 2 217