KERAMIK, 2 delar, skål samt fat, Italien, 1970-tal.

941801. KERAMIK, 2 delar, skål samt fat, Italien, 1970-tal.

Sannolikt Italien, vas höjd 16 cm, fat diameter 18 cm.

Flertalet nagg runt fotringen på vasen, glasyrbortfall på fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 398