KAFFESERVIS 31 delar, Bing och Gröndahl,1900-tal.

941740. KAFFESERVIS 31 delar, Bing och Gröndahl,1900-tal.

Kaffekanna,sockerskål,gräddkanna,fat,Kaffekoppar 12 st med fat,12 st assietter
parljusstakar,vas
Kaffekannans höjd 25 cm.

ljusstake med nagg, lagning,
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

parljusstakar,vas
Kaffekannans höjd 25 cm.

ljusstake med nagg, lagning,
bruksslitage.

Antal besök: 410