HARDY STRID. Emalj.

HARDY STRID. Emalj.
941616. HARDY STRID. Emalj.

Uppbrott. Signerad samt a tergo betitlad och daterad 1963.
31x100 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!
941616. HARDY STRID. Emalj.

31x100 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 757